Budujemy luksusowy apartamentowiec w Dziwnowie

04.02.2024
Budujemy luksusowy apartamentowiec w Dziwnowie

Rozpoczęliśmy realizację drugiego nadmorskiego projektu apartamentowego typu second home. Nowoczesny projekt CISHA powstaje w pierwszej linii brzegowej miejscowości Dziwnów w województwie zachodniopomorskim. Wyjątkowa lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia sprawiają, iż jest to inwestycja z segmentu premium.
Wypoczywający tu zyskają bezpośredni dostęp do plaży i wspaniały widok na Bałtyk.

CISHA to nowoczesny kompleks apartamentowy o nietuzinkowej bryle i usytuowaniu nieczęsto spotykanym na polskim wybrzeżu. Za architekturę budynku odpowiada pracownia Insomia.

Z obiektu na szeroką plażę prowadzić będzie prywatne wyjście z furtką wyposażoną w kontrolę dostępu. Ciekawe ukształtowanie segmentów z charakterystycznym wycofaniem kolejnych kondygnacji ma za zadanie skierować apartamenty w stronę morza oraz zmaksymalizować powierzchnię przynależących do nich tarasów. Wypoczywający tu będą napawać się widokiem morskich fal dzięki szklanym balustradom oraz przeszklonym ścianom apartamentów. Elewację budynku ozdobi pnąca zieleń, elementy drewniane na balkonach oraz tarasach, a także ażurowe przesłony zewnętrznej części komunikacji. Na dachu staną wypełnione roślinami donice.


Nasza oferta to 83 lokale o zróżnicowanej powierzchni od 28 do nawet 100 m2. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy apartamenty na najwyższych kondygnacjach, z prywatnym jacuzzi na tarasie i elektrycznie sterowanymi okiennicami.

Decydujący się na zakup inwestycyjny, będą mieli możliwość skorzystania z usług doświadczonego na rynku wynajmu operatora.
Wszystkie lokale zostaną wykończone pod klucz, co oznacza, że będą gotowe do użytkowania odrazu po odebraniu ich przez właścicieli. Dla wygody mieszkańców w standardzie znajdzie się m. in. klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, a także pakiet smart home.


Na terenie CISHY zaplanowaliśmy także szereg udogodnień dla przyszłych wypoczywających — będą to m.in. dwupoziomowa, prywatna siłownia z widokiem na morze, przestronna rowerownia w podziemnej hali garażowej, czy reprezentacyjne lobby. Nietypowym rozwiązaniem są schowki na sprzęt plażowy zapewnione mieszkańcom przy zejściu na plażę. Całość inwestycji będzie monitorowana z kontrolą dostępu. W kolejnym etapie inwestycji zaplanowano rozbudowę strefy rekreacyjnej o basen i strefę saun.

Dlaczego Dziwnów?
Liczne inwestycje realizowane tu w ostatnich latach sprawiły, że Dziwnów przyciąga turystów, a wraz z nimi kolejnych inwestorów. Miasto promuje hasło „Morze na okrągło” niewątpliwie związane z jego wyjątkową lokalizacją w otoczeniu trzech akwenów: Morza Bałtyckiego, ujścia rzeki Dziwnej oraz Zatoki Wrzosowskiej. Dziwnów jest zatem niemal z każdej strony otoczony wodą, co sprawia, że staje się idealnym miejscem dla osób pragnących aktywnie spędzać czas. Wokół miasta można nie tylko żeglować, pływać na łódkach, kajakach czy skuterach wodnych, ale dzięki dużej i otwartej zatoce, także spróbować kitesurfingu i windsurfingu. Nieopodal CISHY znajdują się całoroczna marina oraz port.

Dla miłośników dwóch kółek będzie to dobre miejsce startowe do rowerowych wycieczek - przez Dziwnów przebiega bowiem trasa Velo Baltica R10 - czyli szlak wzdłuż polskiego wybrzeża, będący jednocześnie częścią międzynarodowej trasy wokół Morza Bałtyckiego o nazwie EuroVelo 10. 
Popularna dla wypoczywających lokalizacja daje możliwość nie tylko swobodnego wypoczynku we własnym second home, ale także jest doskonałą lokatą kapitału przy wciąż rozwijającym się rynku wynajmu krótkoterminowego ekskluzywnych apartamentów w nadmorskich kurortach.


Prace nad budową CISHy już się rozpoczęły, a całą ofertę znaleźć można na stronie inwestycji: www.cisha.pl

Budujemy luksusowy apartamentowiec w Dziwnowie