Czy to Morzlive? Budujemy nad morzem!

24.02.2023
Czy to Morzlive? Budujemy nad morzem!

Rozpoczęliśmy sprzedaż naszej pierwszej nadmorskiej inwestycji. Projekt o intrygującej nazwie – Morzlive, powstaje w Ustroniu Morskim w województwie zachodniopomorskim. W ramach pierwszego etapu wybudowanych zostanie 89 komfortowych apartamentów. 

- Morzlive to inwestycja, która powstanie w spokojnej części Ustronia Morskiego, w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 i zaledwie 100 m od plaży Bałtyku. W nowoczesnej bryle budynku zaplanowaliśmy wiele udogodnień oraz strefę rekreacyjną dla wypoczywających tu w przyszłości osób  – mówi Filip Kasprowicz, Wiceprezes Zarządu Area Development. – Polacy coraz chętniej inwestują nad morzem, kupując nieruchomości pod wynajem lub na własne cele wypoczynkowe. Projekt ten stanowi więc odpowiedź nie tylko na potrzeby naszych dotychczasowych klientów, budujących portfel nieruchomości inwestycyjnych, ale również wielu tych, którzy marzyli o drugim domu nad morzem. To marzenie jest teraz „Morzlive” do spełnienia z nami – dodaje.  

W projekcie przewidziano wiele udogodnień dla przyszłych wynajmujących. Znajdziemy tu przestronne lobby przy wejściu głównym wraz z recepcją, system bezobsługowej wymiany kluczy, czy możliwość skorzystania z usług operatora wynajmu.


Morzlive powstaje przy ul. Granicznej 4, niecały kilometr od centrum Ustronia Morskiego, do którego będzie można przejść nadmorską promenadą. Pierwszy etap projektu zakłada realizację czterokondygnacyjnego budynku z 89 mieszkaniami, 2 lokalami usługowymi i podziemną halą garażową. W ofercie dostępne są układy od 26 do 71 m2, w tym  kawalerki, studia z antresolą oraz wygodne dwupokojowe lokale. Dwa największe apartamenty na ostatnim piętrze będą posiadały około 40 metrowe, prywatne tarasy. Dla pozostałych lokali zaprojektowano przestronne balkony lub na parterze - ogródki. Wszystkie apartamenty będą klimatyzowane i wyposażone w pakiet bezpieczeństwa systemu inteligentnego domu.

Przewidzieliśmy również możliwość wykończenia lokali pod klucz w formie indywidualnie dostosowanych do klienta rozwiązań, bądź też dopasowanych do konkretnych mieszkań gotowych projektów wykończenia. Warto zaznaczyć, że w budynku znajdą się komórki lokatorskie, przestronna rowerownia, a na zewnątrz miejsce do rekreacji. W pierwszym etapie na dziedzińcu powstanie plac zabaw dla dzieci oraz stół do tenisa stołowego. Kolejne etapy zakładają budowę zewnętrznego basenu,  boiska do gry w piłkę plażową oraz klubu malucha. Dla komfortu i bezpieczeństwa wypoczywających inwestycja będzie monitorowana.  
Województwo Zachodniopomorskie od lat notuje najwyższy w kraju wzrost liczby miejsc noclegowych – jest ich tu już ponad 144 tys., zaś sam powiat kołobrzeski zajmuje pierwsze miejsce z największą liczbą udzielonych noclegów turystycznych. Nie dziwi więc fakt, że zlokalizowane 10 kilometrów od Kołobrzegu Ustronie Morskie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Miejscowość położona jest na nadmorskim klifie, a kąpielisko obejmuje tu ponad dwa kilometry linii brzegowej. Woda w tym miejscu należy do najczystszych na polskim wybrzeżu - wielokrotnie wyróżniano ją Błękitną Flagą. Warto dodać, że teren Ustronia Morskiego został objęty obszarem chronionego krajobrazu: Koszaliński Pas Nadmorski. 
Rozwój infrastruktury drogowej i budowa trasy S6 do Kołobrzegu dodatkowo przełożyła się na atrakcyjność tej lokalizacji. 


Lokale zostaną oddane do użytku w czerwcu 2024 roku.

Strona inwestycji: www.morzlive.pl