Na Podolanach zbudujemy Siedem Domów

03.04.2023
Na Podolanach zbudujemy Siedem Domów

W kwiecień wchodzimy z nową ofertą komfortowych domów na poznańskich Podolanach.
Inwestycja Siedem Domów powstanie wśród jednorodzinnej zabudowy ulicy Zakopiańskiej. Nowoczesny projekt powstał w pracowni architektonicznej Insomia, znanej z wcześniejszych projektów realizowanych dla Area Development, takich jak osiedle Nowy Strzeszyn, czy Murawa 2.


Nowoczesny kompleks składa się z zaledwie siedmiu domów o powierzchni od 146 do 163 m2. Sześć z nich zaprojektowano jako budynki bliźniacze, jeden to dom wolnostojący. Każdy został starannie zaaranżowany z myślą o komforcie przyszłych właścicieli. Znajdziemy tu m.in. przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnię w aneksie z możliwością jej wydzielenia, na wyższych kondygnacjach trzy sypialnie, niektóre z prywatnymi łazienkami oraz wyjściem na taras lub balkon. Ostatni poziom domu to otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji jako gabinet, domowa siłownia lub bawialnia dla dzieci. 


Do każdego domu przynależą przynajmniej dwa miejsca postojowe w zależności od układu: w garażu, zadaszonej wiacie lub z boku budynku. Budynki nieposiadające garażu zostały dodatkowo wyposażone w przestronne pomieszczenie gospodarcze, do którego wejść można zarówno z domu, ogrodu jak i z podjazdu. 


Sporych rozmiarów działki liczące od 400 do 500 m2 oraz optymalny układ budynków zapewnią mieszkańcom oczekiwaną prywatność. Tarasy zostały ułożone w oddaleniu od siebie, by sąsiedzi mogli swobodnie wypoczywać.


Każdy dom zaprojektowany został z dużą dbałością o detale. Mają one wpływ zarówno na wygodę użytkowania, jak i na estetykę osiedla. Znajdziemy tu m.in. duże okna typu HS z bezprogowym wyjściem na ogród, na parterze żaluzje fasadowe sterowane elektrycznie, czy markizę nad tarasem ogrodu. Warto dodać, iż działki zostaną ogrodzone z każdej strony, wykonana zostanie także wewnętrzna droga wraz z oświetleniem oraz zdobiącą osiedle zielenią. W domach przewidziano ogrzewanie podłogowe oraz pompę ciepła.

Zaledwie kwadrans podróży samochodem dzieli Siedem Domów od centrum miasta. Do pobliskiego lasu dojedziemy stąd w 6 minut rowerem. Otaczająca inwestycję bogata infrastruktura pozwala żyć wygodnie, zaś spokojna okolica i bliskość terenów zielonych na wypoczynek każdego dnia.


Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2024 roku.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze sprzedaży: www.siedemdomow.pl