Palacza 97 - kameralna inwestycja na Grunwaldzie

10.02.2022
Palacza 97 - kameralna inwestycja na Grunwaldzie

Grunwald należy do największych dzielnic Poznania. Jest różnorodny architektonicznie, a jego infrastruktura nieustannie się rozwija. Liczne tereny rekreacyjne, dogodna komunikacja oraz bliskość centrum wpływają na wygodę życia w tej części miasta. To właśnie tu, wśród willi i kamienic, realizujemy projekt: Palacza 97.

Nowocześnie i kameralnie


Inwestycja powstaje w tej części Grunwaldu, w której dominuje niska zabudowa. Taki też będzie nowy budynek – na 4 kondygnacjach znajdziemy 24 lokale o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 32 do 93 m2. Architektura, choć nowoczesna, doskonale wpisuje się w okolicę. Lekkości dodaje jej jasna okładzina elewacji oraz duże okna.


W budynku zaplanowaliśmy szereg udogodnień w tym windę, podziemną halę garażową, czy rolety zewnętrzne w oknach mieszkań zlokalizowanych na parterze. Każdy lokal posiadać będzie w zależności od usytuowania balkon lub ogródek. Przy największym apartamencie, położonym na ostatniej kondygnacji, dodatkowo zaprojektowany został przestronny, bo mierzący około 60 m2, prywatny taras. To nie jedyny element wyróżniający to wyjątkowe mieszkanie, albowiem wysokość pomieszczeń wyniesie tu niemal 4 metry. 


Ekologicznie i funkcjonalnie


Niewielkie patio inwestycji wypełni zieleń. Nie zabraknie jej także wokół budynku. Znajdziemy tu rozwiązania proekologiczne takie jak instalacja solarna zasilająca części wspólne czy duże przeszklenia na korytarzach doświetlające wnętrza naturalnym światłem. Oprócz pozytywnego wpływu na środowisko naturalne, z pewnością przyczynią się one do obniżenia kosztów eksploatacji budynku.

Palacza 97 to propozycja dla ceniących kameralny charakter miejsca, w którym żyją. Jest odpowiedni dla tych, którzy lubią sąsiedztwo zieleni oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – zaledwie 500 metrów dzielić będzie mieszkańców od pięknego Parku Astronomicznego im. J. Heweliusza. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Lasek Marceliński czy Park J. Kasprowicza z zewnętrzną letnią pływalnią. W okolicy nie brakuje restauracji czy sklepów. Słowem wszystko, co niezbędne, jest tu pod ręką, a do centrum dojechać można zaledwie w 11 minut.


Szczegóły oferty: palacza97.pl 

Palacza 97 - kameralna inwestycja na Grunwaldzie
Palacza 97 - kameralna inwestycja na Grunwaldzie